Рада з питань безпеки Нідерландів зі спільною слідчою групою вивчає кілька елементів, які, можливо, є частиною ракети «Бук»
Рада з питань безпеки Нідерландів зі спільною слідчою групою вивчає кілька елементів, які, можливо, є частиною ракети «Бук»

Рада з питань безпеки Нідерландів зі спільною слідчою групою вивчає кілька елементів, які, можливо, є частиною ракети «Бук». Про це у вівторок, 11 серпня, повідомив Радбез Нідерландів, передає Укрінформ.

«Рада з питань безпеки разом зі спільною слідчою групою вивчає кілька частин, які, можливо, є елементом ракети «земля-повітря» Бук. Ці частини були знайдені під час попередньої пошукової місії на сході України і тепер є в розпорядженні групи, яка веде кримінальне розслідування щодо МН-17, та Ради з питань безпеки», – повідомили в Радбезі.

Як наголошується, ці елементи можуть стати джерелом додаткової інформації про те, хто збив літак, тому спільна слідча група вивчатиме походження цих частин. Слідчі планують звернутися за міжнародною допомогою, зокрема, з боку криміналістів та фахівців зі зброї. «На даний момент поки неможливо зробити висновок, чи є причинно-наслідковий зв’язок між знайденими елементами та катастрофою МН-17», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Рада з питань безпеки Нідерландів веде розслідування обставин катастрофи, а спільна слідча група займається кримінальним розслідуванням і встановленням винуватців катастрофи, час від часу ці дві групи обмінюються матеріалами. Рада з питань безпеки повідомить про знайдені елементах у своєму фінальному звіті.

Нагадаємо, 17 липня 2014 року в небі над Донецькою областю підтримувані Росією терористи збили літак Boeing-777 компанії Malaysia Airlines, що виконував рейс Амстердам – Куала-Лумпур. Літак був збитий із зенітно-ракетного комплексу «Бук». Згідно з доповіддю нідерландських експертів, малайзійський лайнер збили з території, контрольованої проросійськими терористами за допомогою ракети «земля-повітря». Радбез планує оприлюднити фінальний звіт щодо обставин катастрофи Боїнга МН-17 на початку жовтня.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ