Кейс Ферхувен, депутат нижньої палати парламенту Нідерландів від партії D66, який є одним з ключових лобістів угоди про асоціацію ЄС з Україною
Кейс Ферхувен, депутат нижньої палати парламенту Нідерландів від партії D66, який є одним з ключових лобістів угоди про асоціацію ЄС з Україною

Парламент Нідерландів не ратифікуватиме угоду про асоціацію з Україною в разі негативного результату референдуму. Про це заявив депутат нижньої палати парламенту від партії D66 Кейс Ферхувен, який є одним з ключових лобістів угоди, повідомляє Європейська правда.

«Якщо голосування скаже «ні»… Що ж, більшість парламентарів нідерландського парламенту вже підтвердила, що в цьому разі ми маємо поважати волю виборців. Тож, в цьому разі уряду доведеться піти до Європейської ради і пояснити, що Нідерланди більше не хочуть ратифікувати угоди. І далі буде непроста задача для Європейського Союзу, що робити в даному випадку», – пояснив він.

Депутат наголосив, що особисто він – за угоду з Україною, а більшість аргументів проти цього документу, які лунають останнім часом, ґрунтуються на хибних твердженнях чи припущеннях.

Тим часом стало відомо, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідає Нідерланди 2-3 квітня для того, щоб взяти участь у заходах із популяризації України перед консультативним референдумом про асоціацію між Україною і ЄС.

Одним із заходів з популяризації України в Нідерландах напередодні референдуму стане організація днів українського кіно в Амстердамі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кількість людей, готових проголосувати на референдумі у Нідерландах «за» або «проти» асоціації Україна-ЄС наразі майже однакова. Про це свідчать дані опитування, здійсненого на замовлення Міністерства закордонних справ Нідерландів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ