Президент Нігерії Махаммад Бухарі
Президент Нігерії Махаммад Бухарі

Нігерійська поліція затримала громадянина країни, який назвав свого собаку на честь президента Нігерії Махаммада Бухарі. Про це пише Reuters.

«Підозрюваний купив собаку, назвав його Бухарі, написав «Бухарі» на його боках і вийшов з ним на вулицю», – розповів представник поліції в південному штаті Огун, де живе затриманий.

Чоловіка звинуватили в тому, що він провокував людей: «Його дія є провокаційною і здатною порушити мир в Нігерії, як ви знаєте, в даний час країна переживає складні часи».

Наразі суд відпустив нігерійця з-під варти під заставу до чергового засідання.

Як відомо, в Нігерії триває екномічна криза, яку експерти називають однією з найсильніших за останні десятиліття. Спад цін на нафту сильно підвищив безробіття, що підсилює напруженість в країні. Все це може привести до конфлікту в країні, де і так відбуваються сутички між мешканцями півночі, які є мусульманами, і жителями переважно християнського півдня.

З березня кількість людей, які потребують продовольчої допомоги, зросла вдвічі і досягла 4,5 мільйонів осіб. Співробітники Всесвітньої продовольчої програми ООН побоюються, що важка ситуація в економіці африканської країни може призвести до того, що число нужденних може збільшитися ще на мільйон вже наступного місяця.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ