Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк

У вівторок у парламенті відбулося шоу, розігране Адміністрацією Президента, бо ніхто насправді не збирався відправляти уряд Яценюка у відставку. Те, що відбулося, зроблено з однією метою – перерозподілу грошових потоків на користь команди з оточення Президента. Про це виданню Інформаційний Акцент заявив політолог Ігор Хсів.

За словами експерта, у парламенті щодо відставки уряду могло відбутися результативне голосування, якби депутати побачили велику кількість протестувальників біля Верховної Ради: «На жаль, суспільство поки що проявляє байдужість і зневіру. Прийшло би учора під Верховну Раду сто тисяч людей із жорсткими вимогами негайної відставки усього уряду на чолі з прем’єром – депутати одразу би перелякалися і проголосували».

Утім, українці довго не терпітимуть таке знущання над собою та країною. «Це відбудеться найближчими місяцями, коли люди будуть доведені до відчаю погіршенням умов життя та зубожінням. Все це може призвести до інших наслідків. Тепер іще можна вирішити це цивілізованим шляхом, а коли люди будуть доведенні до крайності – може пролитися кров, чого би дуже не хотілося», – підкреслив експерт.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 лютого Верховна Рада України не змогла відправити у відставку уряд Арсенія Яценюка. За недовіру Кабінету Міністрів проголосували 194 депутата при необхідних 226.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ