Янукович, Азаров
Янукович та Азаров отримали російське громадянство та наразі перебувають під захистом РФ

Організація «Трансперенсі Інтернешнл – Росія» опублікувала розслідування «Янукович і Азаров в Росії». Про це повідомляє сайт Центру антикорупційних досліджень.

Як стверджують автори розслідування, багато фактів вказують, що колишній президент України Віктор Янукович та екс-прем’єр Микола Азаров отримали російське громадянство й наразі перебувають під захистом РФ.

Один із важливих висновків доповіді – поступове зняття санкцій із родичів та представників оточення Януковича та Азарова дозволяє їм продавати велику власність, придбану, імовірно, на доходи від корупційної діяльності.

Таким чином, ані Україні, ані європейським країнам не вдається компенсувати державі втрати від незаконного збагачення високопоставлених чиновників з оточення Януковича. Це змушує замислитися про ефективність міжнародних заходів, спрямованих на переслідування корупції.

Показово, що автори не змогли упевнено сказати, де зараз перебуває Янукович.

Вони припускають три варіанти: 1) Сочі, де мешкають багато представників найближчого оточення президента-втікача; 2) Ростов-на-Дону, звідки він неодноразово публічно висловлювався з приводу того, що відбувається в Україні; 3) Крим, де є нерухомість, що належала раніше Віктору Януковичу, а також мешкає його дружина і похований молодший син Віктор.

Це розслідування зроблене на основі аналізу сотень публікацій ЗМІ. Ознайомитися з ним можна російською, а також англійською мовами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ