nikolya-sarkozi
Екс-президент Франції заявив, що йому потрібно більше уваги приділити власному приватному життю

Екс-президент Франції Ніколя Саркозі програв у першому турі президентських «праймеріз» серед республіканців та вирішив завершити кар’єру політика. Про це повідомляє Le Figaro.

«Настав момент, коли мені потрібно більше уваги приділити власному приватному життю», – заявив Саркозі.

«Я не зміг переконати більшість виборців. Я поважаю і розумію бажання вибрати інших кандидатів, а не мене», – наголосив він.

Також Ніколя Саркозі привітав обох кандидатів від республіканців, які вийшли до другого туру президентських «праймеріз», – Франсуа Фійона та Алана Жюппе.

«Франсуа Фійон, здається, краще розуміє проблеми, що стоять перед Францією. Я б проголосував за нього», – наголосив екс-президент.

Варто також додати, що незабаром після оголошення про закінчення політичної кар’єри, Саркозі звернувся до Алана Жюппе із закликом зняти свою кандидатуру і не боротися з Франсуа Фійоном у другому турі.

Нагадаємо, Фійон здобув впевнену перемогу в першому турі президентських «праймеріз». Згідно з результатами підрахунку, він набрав 44,2% голосів виборців. Тепер його суперницею в перегонах стане прихильниця президента РФ Владіміра Путіна, лідер ультраправих Марін Ле Пен, яка, за даними соцдосліджень, з великим відривом випереджає своїх конкурентів у президентських рейтингах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ