Проти мільярдера Цукерберґа розпочали розслідування
Проти мільярдера Цукерберґа розпочали розслідування

Прокуратура Мюнхена почала розслідування проти засновника Facebook Марка Цукерберґа та провідних менеджерів компанії через відмову видаляти пости, що містять так звану мову ворожнечі – передає Європейська правда.

Під слідством перебувають головний операційний директор Шеріл Сандберґ, директор з європейської політики Річард Аллан та Єва-Марія Кіршзіпер, яка очолює берлінський офіс компанії.

Розслідування розпочалося після того, як баварський адвокат звернувся в поліцію, звинувативши керівництво Facebook у тому, що воно дозволяє, аби расизм, заперечення Голокосту та погрози насильства залишалися у мережі без наслідків.

Зокрема, йдеться про низку постів у мережі, про які було повідомлено компанію, але які не були видалені, хоча Facebook зобов’язаний видаляти весь контент, про який було повідомлено, що він містить так звану мову ворожнечі.

До речі, попередня кримінальна справа проти Цукерберґа ще на початку року провалилася після того, як прокурори заявили, що не можуть здійснити розслідування, оскільки обвинувачений не проживає в рамках німецького правосуддя.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ