бундесвер
Бундесвер поповнять 14 тис. військовослужбовців і 4,5 тис. цивільних службовців

Міністерство оборони Німеччини оголосило про перше з моменту об’єднання країни в 1990 році збільшення чисельності Бундесверу. Про це повідомляє BBC-Russian.

За словами міністра оборони ФРН Урсули фон дер Ляйєн, розширення чисельності німецької армії триватиме впродовж наступних семи років. За цей час її поповнять близько 14 тис. військовослужбовців і 4,5 тис. цивільних службовців.

Глава Міноборони ФРН пояснила такий крок тим, що останніми роками Бундесвер був широко затребуваний по всьому світу. Зокрема, німецькі військовослужбовці брали активну участь в операціях НАТО і займалися порятунком біженців в Середземному морі.

Зараз оптимальна чисельність Бундесверу оцінюється в близько 180 тис. військових. Рішення встановити таку кількість було ухвалено під час скасування призовної системи комплектування німецької армії в 2011 році.

Нагадаємо, на момент об’єднання Німеччини в 1990 році розмір збройних сил ФРН оцінювався в 800 тисяч осіб разом з цивільними фахівцями. У наступні роки влада стабільно скорочувала Бундесвер.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ