Сирія, біженці
Профспілка німецької поліції впевнена: зупинити біженців може лише мур

З політикою канцлера ФРН Анґели Меркель, яка заявляє про неприпустимість спорудження в Європі нових огорож та інших загороджувальних ліній, не згодні навіть у поліції. Про те, що тільки таким чином і можна зупинити нескінченний потік біженців до країни недільному тижневику Welt am Sonntag заявив голова профспілки німецької поліції Райнер Вендт.

«Якщо ми хочемо дійсно вести серйозний прикордонний контроль, ми повинні побудувати огорожу вздовж кордону Німеччини. Я виступаю за це», – говорить Вендт. Свою позицію він пояснює тим, що країна «у такий спосіб закриє свій кордон, а Австрія тоді закриє кордон зі Словенією, і саме такий ефект ланцюгової реакції нам потрібний». Транзитні зони для біженців, які планується створити, неможливі без такої огорожі, переконаний Вендт.

Поліцейський профспілковий лідер підкреслює, що неприпустимо продовжувати надсилати сигнал «Приїжджайте усі до нас», оскільки внутрішній порядок у Німеччині під загрозою, країна стоїть на порозі соціальних безладів. «Хтось повинен натиснути тепер на гальма, і це може бути тільки Анґела Меркель», – заявив Вендт.

Сама канцлер, між тим, напередодні у Гамбурзі вкотре підкреслила, що «там, де заходять біженці, мають бути контроль і порядок», виключивши ідею будівництва стін. Видання відзначає, що Меркель хоче розв’язати проблему біженців за допомогою Туреччини. Проте в Туреччині від такої пропозиції відмовилися. Як повідомляв Інформаційний Акцент, турецький уряд не хоче залишати у себе мігрантів в обмін на європейські гроші. Нагадаємо, 16 жовтня Євросоюз пообіцяв Туреччині 3 мільярди євро і полегшення візового режиму в обмін на допомогу Анкари у вирішенні ситуації з біженцями. До того ж передбачалося реанімувати переговори про можливе долучення Туреччини до Євросоюзу.

Читайте: У Дрездені симпатики Путіна влаштували акцію проти міграційної політики Меркель

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ