kreml
Російські пропагандисти радять сепаратистам дискредитувати законно обрану владу в Києві

У фейкового «Міністерства інформації» окупаційної адміністрації Донецька стався витік електронного листування обсягом у близько 11 Ґіґабайт, повідомляє Die Zeit.

«Московські наставники, які керують пропагандистською війною, є представниками кіл, пов’язаних із Кремлем або ж безпосередньо з адміністрацією президента Путіна, який завжди заперечував вплив Москви на східноукраїнських сепаратистів», – йдеться у статті.

Як зазначає німецьке видання, у документі детально описана стратегія того, як прокремлівські ЗМІ «мають дискредитувати законно обрану владу в Києві і таврувати США як призвідника конфлікту в Україні».

«Окрім того, кремлівські наставники радять створити групу коментаторів, яка б займалася публікацією проросійських постів у соціальних медіа, зокрема, у Facebook. Активна діяльність цієї групи повинна створювати враження, що «так думає більшість», – йдеться в статті Die Zeit.

За словами журналістів, проти представників ЗМІ можуть початися репресії. Адже з витоку інформації стало відомо, що бойовики моніторять закордонні засоби масової інформації та складають так звані «чорні списки». До них вже встигли потрапити відомі світові інформагенції Reuters та Associated Press.

Російське посольство у Берліні наразі не прокоментувало цю інформацію.

Нагадаємо, влітку цього року українські хакери зламали електронну пошту співробітниці «міністерства державної безпеки» проросійської терористичної організації «ДНР» Т.Єгорової та виявили у неї листування з російським журналістом Леонідом Муравйовим, а також співробітниками приватних українських каналів «Інтер» та «Донбас».

З викладених у Мережу листів випливає, що співробітники каналів «Інтер» та «Донбас» попередньо затверджували свої матеріали з представниками «ДНР», а ті узгоджували свою діяльність із Москвою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ