репер Deso Dogg
У Сирії ракетою вбило відомого німецького репера, який воював на боці «ІДІЛ»

Німецький репер Deso Dogg, який приєднався до терористів так званої «Ісламської держави» та публічно погрожував Президенту США Бараку Обамі, загинув у Сирії під час бомбардування, здійсненого силами країн антиасадівської коаліції. Про це повідомили в Міноборони США, пише Al Arabiya.

Повідомляється, що снаряд влучив у репера, справжнє ім’я якого Денис Касперт, у Рацці. Касперт долучився до екстремістського угруповання в 2012 році, де отримав ім’я Абу Талха аль-Алмані, і брав активну участь у пропаганді «ІД», надто серед західної молоді. Торік у листопаді репер з’явився в кадрі з чоловічою відрубаною головою в руці і стверджував, що той виступив проти «ІД».

Міноборони США пояснили, що, незважаючи на небезпеку Касперта, він не був головною мішенню, і ракети спрямовувався не персонально на нього. У відомстві пояснили, що, найімоврініше, під час обстрілу загинули й інші терористи.

Нагадаємо, що одним з найбільш відомих терористів ІДІЛ, який прославився стратою британських журналістів, є репер на прізвисько Джихадійський Джон.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ