Німецький дипломат
Німецький дипломат

У посольстві Німеччини відреагували на подію, що сталася в ніч на 16 серпня на Бесарабській площі у Києві. Тоді ймовірний співробітник диппредставництва вимахував посвідченням перед працівниками поліції, провокуючи конфлікт із правоохоронцями у центрі столиці. Про це повідомляє 5 канал.

Так, у Facebook на офіційній сторінці посольства Німеччини в Україні з’явилося повідомлення, у якому зазначено, що зараз посольство не може підтвердити, чи мав місце інцидент, але перевіряє факти. «У цілому ж співробітниці та співробітники посольства Німеччини зобов’язані дотримуватися правил країни, що приймає дипломата. До цього належить, звичайно, і дотримання правил дорожнього руху», – наголосили в повідомленні.

Напередодні в Youtube з’явився відеозапис, на якому особа, яка представляється працівником дипломатичної установи, ймовірно перебуває у стані сп’яніння, конфліктує зі столичними поліцейськими, нервово жестикулює. Чоловіка зупинили на чорному автомобілі Volvo з дипломатичними номерами.

Поліціянти намагалися заблокувати проїзд дипломатичного авто, проте у відповідь на їхнє прохання заглушити двигун чоловік спробував на них наїхати. Крім того, співробітник посольства нагадав полісмен «про свої права та дипломатичну недоторканність» та вибив камеру в автора відео. Зрештою, правоохоронці відпустили розбишаку, наголосивши, що порушення зафіксоване і згодом буде розслідування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ