Берлінський мур
Берлінський мур

Компанія нетверезих росіян 9 травня 2015 року здійснила напад на пасажирів автівки з державним прапором України у середмісті Берліна. Про це повідомляє потерпілий громадянин ФРН Франк Арндт на своїй сторінці у Facebook.

«Моя дружина та я були атаковані біля Бранденбурзьких воріт декількома п’яними росіянами … Нас було поранено», – пише Арндт. За його словами, усе могло закінчиться набагато гірше, якби протягом декількох секунд не прийшли на допомогу співробітники поліції у штатському, які перебували поруч.

«Побиття за мірками РФ не серйозне, але від цього не веселіше», – додає український емігрант з Німеччини, політичний активіст Роман Сокунов. В іншому подібному випадку росіяни розбили заднє скло машини, прикрашене карикатурою Владіміра Путіна. Потерпілу звати Марія Гамм. «Від «русскава міра» («russisches Welt») вам доведеться будувати нову стіну», – звертається вона до співгромадян у соцмережах.

Нагадаємо, німецька влада не пропустила на свою територію організовану колону путінських байкерів з клубу «Нічні вовки». Після втручання російських дипломатів в’їзд дозволили лише кільком приватним особам, при цьому скандально відомий лідер «вовків» на прізвисько «Хірург» навіть не намагався перетнути кордон з Євросоюзом, а оголошений ним раніше маршрут Москва-Берлін скоротився до відрізку Москва-Мінськ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ