Продукти
Таке населенню Німеччини рекомендують вперше з моменту закінчення холодної війни

Німецький уряд розробив нову концепцію цивільної оборони. Документ мають ухвалити 24 серпня, повідомляє Frankfurter Allgemeine Sonntagzeitung.

Одне з положень концепції – створити власні запаси продуктів на 10 днів з тим, щоб у разі катастрофи або збройного нападу люди тимчасово могло забезпечити себе найнеобхіднішим. Таке населенню Німеччини рекомендують уперше з моменту закінчення Холодної війни.

Окрім того, в разі виникнення надзвичайної ситуації, населення має бути в змозі саме забезпечити себе, поки не почнуть діяти заходи уряду для достатнього постачання громадян продовольством, водою, енергією і готівкою.

Тому жителям країни пропонується, зокрема, тримати запаси питної води на 5 днів із розрахунку 2 літри на день на людину.

Нова концепція цивільної оборони – це перший подібний документ, розроблений міністерством внутрішніх справ ФРН з моменту закінчення Холодної війни 1989 року.

У документі наголошується, що «напад на територію Німеччини, яке вимагатиме конвенціональних заходів оборони, здається малоймовірним». Тим не менш, необхідно в достатній мірі підготуватися до подібного «смертельно небезпечного розвитку, що не можна остаточно виключити».

Читайте: Війна на Донбасі забрала життя 10 тисяч українців

БЕЗ КОМЕНТАРІВ