13217292_1146752962047898_585094202680828816_o
Науковці написали відкритого листа на підтримку кандидата від демократів

70 лауреатів Нобелівської премії висловилися на підтримку кандидата у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Вони написали відкритого листа, в якому зазначили, що вважають Клінтон «єдиним шансом на захист свободи в країні». Про це повідомляє The New York Times.

«Нам потрібен президент, який підтримає і буде просувати курс, спрямований на процвітання науки та технологій», – зазначається у документі.

Нобелівські лауреати також нагадали про необхідність боротьби з раком, хворобою Альцгеймера, зміною клімату. Варто зазначити, що кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп назвав дані виклики світового масштабу «містифікацією Китаю».

До слова, за даними Асоціації дослідницьких агентств WIN/Gallup International, яка провела опитування в 45 країнах, де проживає близько 75% населення планети, що тільки громадяни Росії вважають мільярдера Трампа більш гідним кандидатом у президенти США, ніж демократку Гілларі Клінтон.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, зведений брат президента США Малік Обама заявив, що має намір підтримати на останніх передвиборних дебатах кандидата у президенти США від Республіканської партії.

Прикінцеві теледебати кандидатів у президенти США заплановані на 19 жовтня. Вони пройдуть у Лас-Веґасі. Вибори президента відбудуться 8 листопада.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ