Політолог зауважив, що "нормандський формат" вигідний Путіну
Політолог зауважив, що “нормандський формат” вигідний Путіну

Експерт Фонду Анатолія Собчака Сєргєй Станкєвіч в інтерв’ю УНІАН зауважив, що «нормандський формат» дає можливість Президенту РФ Владіміру Путіну вийти з конфлікту на Донбасі так, щоб «не залишитися ворогом усього людства».

«Формат реанімувався, оскільки дозволяє Москві вийти з цього сковуючого безперспективного конфлікту на Сході України, вийти таким чином, щоб не залишитися ворогом всього людства», – наголосив Станкевич.

Він зауважив, що ще до зустрічі лідерів «нормандської четвірки» в Берліні багато експертів і журналістів уже визнали, що цей формат переговорів уже фактично «похований».

«Ця можливість відновлена і це на користь Росії і Москві», – висловив думку політолог, додавши, що бої за Донбас – конфлікт, що стискає Росію, тому їй потрібно швидше вийти з нього.

«Це стискаючий конфлікт, для Штатів таким конфліктом був В’єтнам, для Радянського союзу – Афганістан, який його в значній мірі погубив, для Росії сковуючий конфлікт – цей конфлікт на Донбасі, є бажання виходити», – підкреслив експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ