Андрій Іллєнко, народний депутат України
За словами нардепа, здача національних інтересів призводить не до миру, а до ще гіршої війни та більших жертв

Неможливо досягнути миру ціною здачі національних інтересів, фактично – капітуляції України. Про це заявив у парламенті народний депутат України від партії «Свобода» Андрій Іллєнко, передає прес-служба партії.

Парламентар нагадав, що 19 жовтня у Берліні має відбутися зустріч у «нормандському форматі», де на Україну чинитимуть потужний тиск, зокрема, деякі європейські політики: «Ми чули нещодавні заяви міністра закордонних справ Франції, що вони змушуватимуть Україну прийняти умови щодо «особливого статусу Донбасу», щоб Україна затвердила закон про вибори на окупованих територіях тощо. І це при тому, що Росія не виконала жодного пункту так званих Мінських угод, убиває наших людей, продовжує війну, російські війська і далі перебувають на Донбасі, а Україна не має контролю над кордоном».

«І в цих умовах нам ще й розповідають, що ми маємо робити? Країну, яка є жертвою агресії, змушуватимуть до якихось дій, а Росію, яка розпочала цю війну, не змушуватимуть? Цей формат невигідний для України, бо неможливо досягти миру ціною здачі національних інтересів, фактично – капітуляції», – обурився Іллєнко.

За його словами, вся історія доводить, що здача власних національних інтересів призводить не до миру, а до ще гіршої війни та більших жертв: «Наш суверенітет – не предмет торгів та спекуляцій!».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ