granica1_0
У норвезькому уряді кажуть, що хочуть добросусідських відносин з РФ

Вперше з 2014 року між Норвегією та Росією пройшла двостороння зустріч на рівні міністрів. Про це йдеться у повідомленні на сайті норвезького уряду.

Міністр торгівлі та промисловості Норвегії Моніка Меланд зустрілась із міністром екології та природних ресурсів РФ Сєргєєм Донським. Під час зустрічі сторони обговорювали питання відновлення діалогу щодо торгово-економічної співпраці.

«У мене була конструктивна і позитивна зустріч з міністром Донським. Ми позитивно налаштовані відновити політичний діалог щодо торгово-економічної співпраці, як це вже зробили кілька країн ЄС», – сказала Меланд.

«Ми хочемо добросусідських відносин з Росією, особливо на півночі, де в нас спільний кордон і спільні інтереси. Сьогоднішня зустріч є важливою у цьому контексті», – додала вона.

Сєргєй Донський є партнером Моніки Меланд у норвезько-російській урядовій комісії щодо економічної співпраці. Попередня зустріч комісії відбулася у червні 2013 року в Осло. Переговори, заплановані на травень 2014 року, були скасовані.

Тепер Донський запросив Меланд до Москви навесні 2017 року.

В норвезькому уряді нагадують, що  країна приєдналася до санкцій ЄС проти Росії у 2014 році. Водночас Норвегія продовжує двосторонню та регіональну співпрацю з Росією у всіх галузях, на які не поширюються обмежувальні заходи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ