Андерс Брейвік
Брейвік оголосив голодування «до самої смерті»

Терорист Андерс Брейвік, який відбуває 21-річний термін за вбивство 77 людей, оголосив голодування «до самої смерті». Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на норвезьке видання Nettavisen.

Як пояснює Брейвік у листі, він вдався до такого кроку через погіршення умов утримання у в’язниці. На його думку, після набуття чинності 2 вересня нових правил утримування в тюрмі має місце «нелюдське поводження» з ним. «Я продовжуватиму голодування до самої моєї смерті. Я більше не можу цього витримувати», – заявив Брейвік.

Як зазначає видання, згідно з новими правилами Брейвік має в своєму розпорядженні лише однокімнатну камеру замість двокімнатної. В ній він має перебувати 23 з 24 годин на добу. «Рішення про погіршення умов утримання змусило мене залишити навчання в університеті – єдину річ, яка в мене була», – жаліється Брейвік.

Адвокат Брейвіка підтверджує, що умови утримання терориста «більш або менш» погіршилися: його контакт з іншими в’язнями так само обмежені, йому зменшили простір, в рамках якого Брейвік може вільно пересуватися, і зменшили час перебування з тюремниками.

Раніше стало відомо, що Університет Осло прийняв на заочне відділення факультету політології терориста Андерса Брейвіка. Він є організатором і виконавцем теракту в центрі Осло 2011-го року, внаслідок якого загинули 77 осіб, а 151 людина отримала поранення. У 2012-му Брейвіка засудили до 21 року позбавлення волі з правом продовження тюремного терміну необмежену кількість разів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ