ВПС РФ тренуються кидати бомби з написом на «На Берлін!»
ВПС РФ тренуються кидати бомби з написом на «На Берлін!»

У рамках зборів, які військово-повітряні сили російського флоту проводили в Калінінградській області на початку серпня 2015 року, авіатори використовували в тренувальних цілях бомби з написами «На Берлін!» і «За Сталіна!». Про це 11 серпня пише німецька газета Bild, передає DW.

Видання нагадало, що навчання проводилися всього в 500 кілометрах від столиці ФРН. У своїй публікації Bild посилається на інформацію, поширену Центральним військово-морським порталом Flot.com, що опублікував ці фотографії. В рамках згаданих зборів вперше за 20 років відпрацьовувалося бомбометання з військово-транспортних літаків Ан-26.

Слогани «На Берлін!» і «За Сталіна!», нагадує Bild, широко використовували під час війни Червоної армії проти нацистської Німеччини. В путінській Росії, пише видання, протягом декількох років триває кампанія з прославляння радянських часів і проводяться паралелі між боротьбою з фашизмом у Другій світовій війні та сучасним протистоянням із західним світом на тлі конфлікту в Україні.

«Написи на бомбах «На Берлін!» і «За Сталіна!» є чимось більшим, ніж просто прояв ностальгії, і демонструють небезпечні тенденції в російському керівництві та армії», – підсумовує Bild.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Кремль оголосив про початок масштабної програми переозброєння своєї армії та створення нового «плану оборони» на 2016 – 2020 роки.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ