Хробак
Російські вчені пропонують поглянути на хробака не лише як на наживку, а й як на щоденну їжу

Дослідники з Томського державного університету (Росія) запропонували виробляти з дощових хробаків ліки, косметику та продукти харчування. Професор Томського університету Андрєй Бабенко вважає, що хробаків можна використовувати не лише для створення екологічного добрива. Про це повідомляє Еспресо.TV.

В організмі цих істот, як стверджує сибірський вчений, міститься велика кількість протеїнів. А отже, з хробаків можна видобувати високоякісний харчовий білок та біологічно активні компоненти для фармацевтичних та косметичних препаратів. «У сучасному сільському господарстві є високопродуктивні породи свиней, корів, курей, то чому не створити високопродуктивну породу черв’яка? Це теж саме тваринництво», – вважає Бабенко.

За його словами, експерименти довели, що білок хробаків не поступається якістю білку телятини та інших домашніх тварин. «Я жартома кажу, що це м’ясо без кісток», – говорить учений. Виготовлене з черв’яків білкове борошно вже експериментально використовується для підгодівлі домашньої худоби.

Читайте: Рибальське щастя: у Львові з’явився автомат із продажу дощових хробаків

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ