Гаррі Поттер
За перший тиждень після старту продажів фанати серії книг розкупили 847,886 примірників нової книги

П’єсу «Ромео і Джульєтта» Шекспіра, яка багато років залишалася лідером із продажів у Великій Британії, обігнала за популярністю п’єса Джоан Роулінґ «Гаррі Поттер і прокляте дитя», передає dailymail.

За перший тиждень після старту продажів фанати серії книг розкупили 847,886 примірників нової книги Роулінґ. Водночас, з 1998 року продано 127,726 копій п’єси «Ромео і Джульєтта».

Щоправда, незважаючи на успіх останньої книги Роулінґ, попередні частини серії про Гаррі Поттера розкуповувалися значно швидше.

36B967C200000578-0-The_play_co_written_by_the_Edinburgh_author_and_Jack_Thorne_an_E-a-3_1470901380347Нагадаємо, що всесвітньо відома серія романів Джоан Роулінґ поповнилася п’єсою під назвою «Гаррі Поттер і Прокляте дитя». У неділю, 31 липня, стартували її продажі.

Книгу подають як додаток до однойменної постановки в театрі Палас в лондонському Вест-Енді. Випуск продовження історії про хлопчика, який вижив, є книжковим варіантом п’єси для тих, хто не зможе приїхати в Лондон і подивитися спектакль.

Події розгортатимуться через 19 років після битви за Гоґвортс в сьомій книзі «Гаррі Поттер і Дари Смерті». У Гаррі Поттера до того часу вже буде троє дітей і посада в Міністерстві магії.

Читайте: Мережу підкорює трейлер спін-оф «Гаррі Поттера» (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ