поліція
Яценюк пообіцяв Дніпропетровську нову поліцію вже в листопаді

Патрульні екіпажі української поліції почнуть працювати у Дніпропетровську у листопаді цього року. Про це сьогодні, 21 липня, повідомив прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк, підкресливши, що Дніпропетровськ є дуже важливим містом для України, передає УНІАН.

За словами прем’єра, у поліції працюватимуть 1100 співробітників, 100 екіпажів, які патрулюватимуть місто цілодобово. Яценюк зазначив, що заробітна плата поліції у Дніпропетровську буде такою ж, як і в Києві – від 8 до 10 тис. грн.

«Набір у поліцію фактично почався з сьогоднішнього дня в Дніпропетровську академію внутрішніх справ. Ми запрошуємо всіх тих, хто хоче берегти спокій дніпропетровців, пройти конкурс до нового підрозділу, в першу чергу це стосується учасників антитерористичної операції», – наголосив прем`єр-міністр України. Також, за його словами, розглядається питання про створення у Дніпропетровську поліції на воді.

Яценюк нагадав, що після Дніпропетровська поліцейські підрозділи з`являться у Львові, Харкові, Одесі, Миколаєві та Хмельницькому. Щодо Луцька та Ужгорода, прем`єр зазначив, що для створення підрозділів у цих містах «потрібно шукати гроші».

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада ухвалила закон про національну поліцію. 4 липня нові поліцейські патрулі вийшли працювати на вулиці Києва. При цьому одразу встигла засвітитися в трьох ДТП та порушенні правил дорожнього руху.

Голова МВС Арсен Аваков обіцяє, що протягом двох місяців в лавах міліції відбудеться переатестація особового складу з подальшим переформатуванням у поліцію.

Читайте: «Не догледіли»: нова поліція побила безпритульного…через ложку

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ