Karta-kreditka-groshi-890x395
Максимальна сума одного переказу – 149 999 грн.

Компанія «Нова пошта» запустила новий сервіс – грошовий переказ «Миттєвий». Послуга дозволяє переказ готівкових коштів між відділеннями компанії. Отримати переказ можна впродовж кількох хвилин після відправлення. Про це повідомляє Радіо 24.

Щоби переказати кошти, потрібно надати оператору відділення паспорт, для здійснення переказу від 15 тис. грн. – також ідентифікаційний номер платника податків.

Згідно з вимогами Національного банку України, максимальна сума одного переказу – 149 999 грн. Єдиний тариф – 2% від суми переказу – сплачує відправник.

Він же може відкликати переказ до моменту його виплати. Переказ «Миттєвий» доповнив список фінансових сервісів «Нової пошти». До нього вже входять послуги за безготівковим розрахунком для юридичних осіб, а також послуги грошового переказу для фізичних осіб в якості оплати за товар при його отриманні у відділенні. Крім того, клієнти «Нової пошти» вже можуть оплачувати доставку у відділеннях платіжною карткою або ж виконувати перекази з картки на картку на сайті.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ