США-Росія
США розробляють нову стратегію стримування РФ

У Вашинґтоні розробляють нову стратегію стримування Москви, зважаючи на «зміни у поведінці Росії». Як передає Німецька хвиля з посиланням на AFP, про це заявив міністр оборони США Ештон Картер.

За його словами, в Білому домі змінюють оперативні позиції й плани з розміщення військового контингенту, оскільки американці разом із союзниками працюють «над стримуванням російської агресії та зменшенням уразливості наших партнерів».

Картер пояснив, що США оновлюють свій ядерний арсенал та інвестують у нові технології, такі як дрони, бомбардувальники дальнього радіусу дії, електронні системи для ведення бойових дій. Також США вдаються і до інших заходів, наприклад, ведуть інформаційні кампанії з метою гарантувати надходження правдивої інформації, а також підтримують цілеспрямовані санкції проти РФ.

Як зазначається, відносини між Москвою і Вашинґтоном зараз залишаються напруженими, особливо через анексію півострова Крим у березні 2014 року, а також конфлікт на сході України. Нещодавно Віце-президент США Джо Байден і глава Європейської комісії Жан-Клод Юнкер обговорили війну Росії з Україною та дійшли висновку, що Росія повинна залишатися під санкціями до повного виконання Мінських угод, а Україна має прискоритися з антикорупційними та економічними реформами.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на думку оглядача Foreign Policy Пола Макліра, США програють Росії електронну війну. Своєю чергою, генерал-лейтенант Бен Ходжес, командувач військ США в Європі, назвав російський потенціал радіоелектронної боротьби в Україні «запаморочливим».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ