iphone-6-germany
НКРЗІ внесла смартфони iPhone 7 та iPhone 7+ до реєстру радіоелектронних засобів

Українці нарешті можуть користуватися новенькими айфонами абсолютно легально. Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у царині зв’язку та інформатизації, внесла iPhone 7 та iPhone 7+ до реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Про це йдеться на сайті регулятора.

Внесення пристроїв до реєстру означає, що вони можуть використовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування.

Раніше глава Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що в Україну не привезли жодного легального iPhone 7.

Тим часом експерти провели низку тестів і з’ясували, в чому iPhone 7 програє конкурентам. Деталі дослідження опублікували в журналі британської Асоціації споживачів «Which».

Журналістів, серед іншого, цікавили показники автономності, якими можуть похвалитися Samsung Galaxy S7, HTC 10, LG, Apple iPhone 5 і 7.

«Яблучний» смартфон виявився далеко позаду своїх конкурентів. У тесті на тривалість дзвінка в мережі 3G iPhone 7 протримався 712 хвилин, тоді як смартфон Samsung показав в два з половиною рази кращий результат – 1859 хвилин.

У iPhone 7 також найслабша батарея серед конкурентів-флагманів. Скажімо, під час використання 3G-Інтернету слабка батарея HTC 10 тримається 790 хвилин. iPhone 7 показав результат лише в 615 хвилин.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ