Саакашвілі
Саакашвілі не знає, як втримати нових чиновників від хабарів

В Україні вже розвалився старий державний апарат, а нових кадрів за нинішнього рівня матеріального забезпечення вистачить ще на півроку роботи. Про це заявив глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі в ефірі телеканалу 112.

«Ось ми привели зараз нових хлопців на кілька нових служб. Нові хлопці, 22-23 роки. Перша робота… Ми їх безкоштовно годуємо, даємо премії. Їх ми утримаємо зубами шість чи дев’ять місяців, щоби вони не брали хабарів. Те ж саме стосується нової поліції. Але, коли ми не будемо підвищувати їм зарплату через 6-9 місяців, цей держапарат розвалиться. А наявний – це я вам розкажу таємницю – він уже розвалений. Це всі знають. Він втратив престиж, він уже навіть не може красти, бо до бюджету гроші не доходять, їх крадуть ще раніше. Його всі лають і навіть бензин не заливають… У більшості регіонів України держапаратові та поліції не заливають бензин», – заявив він.

Саакашвілі підкреслив, що в Одесі за допомогою бізнесменів створено спецфонд, з якого заправляються патрульні машини поліції. Але якщо найближчим часом в Україні не запрацює митниця і не будуть перекриті податкові дірки, то державний апарат не зможе довго функціювати.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі докоряв чинному Прем’єр-міністрові Арсенію Яценюку за створення «тіньового кабінету», який представляє корисливі бізнес-інтереси. Яценюк, у свою чергу, назвав ці заяви необґрунтованими та брехливими. Згодом Президент України Петро Порошенко повідомив, що між Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і головою Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі немає жодного особистісного конфлікту.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку листопада голова Одещини Міхеіл Саакашвілі вперше допустив свою згоду на призначення Прем’єр-міністром України.

Читайте: «Яценюк vs Саакашвілі»: хто кого зживе в боротьбі за прем’єрство?

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ