Bombardier-Regio-2N-01 Оператор французьких залізниць SNCF отримав нові поїзди у канадської Bombardier, але не може почати ними користуватися через те, що вони на кілька міліметрів вищі, ніж потрібно. Потяги не можуть проїхати по тунелях на лінії між Францією та Італією, де їх планували використовувати. Про це пише The Local.

За даними профспілки, найближчими місяцями поїзди таки курсуватимуть лінією Лез Арк – Вентімілья, але будуть зупинятися на кордоні, де пасажирам доведеться пересідати на інші поїзди. Реконструкцію тунелів для нових потягів розпочнуть восени.

У самій SNCF кажуть, що проблеми не такі серйозні і компанія може з ними легко впоратися. Зазначимо, що нові потяги допоможуть збільшити пропускну спроможність лінії з Франції до Італії до 130 тисяч пасажирів щодня.

За останні роки це вже другий випадок з SNCF, коли замовлення не підійшло французам. У 2014 році вони купили потяги, які виявилися занадто широкими для місцевих платформ. Довелося реконструювати близько 1300 платформ, що обійшлося в додаткові 50 мільйонів євро.

Додамо, ця історія нагадує епопею з невдалим придбанням Україною корейських потягів Hyundai, з якими регулярно трапляються різні негаразди.

Читайте: Потяг на магнітній подушці розігнали до 603 км/год

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ