igor-dombrovs-ky-j
Медики діагностували у Домбровського ще й струс мозку

На Київщині депутату облради від партії «Свобода» Ігорю Домбровському зламав носа представник партії «Нові обличчя» Вадим Янович, пише Громада Приірпіння.

Подія сталася в Ірпінському суді 27 жовтня, куди Домбровський прийшов як свідок у справі про захоплення влади у Коцюбинському 8 квітня.

За словами журналістки та мешканки Коцюбинського Ірини Федорів, «свободівець» ішов коридором до зали засідань, де біля входу стояла група представників «Нових облич».

22«У коридорі було багато людей  і мало місця для того, щоби розминутися. Там почалася легка штовханина і суперечка. Раптом Янович вдарив Домбровського по переніссю. Це було раптово. Домбровський відлетів до стіни і вдарився головою (…) Ми підійшли і запитали навіщо це було зроблено. На що представники «Нових облич» сказали, що не треба їх провокувати. Ми викликали поліцію та швидку», –  сказала Федорів.

Медики, які забрали Домбровського до травмпункту, діагностували у нього перелам носа та струс мозку.

«Я попередила голову регламентної комісії облради про те, що відбулося. Домбровський є членом цієї комісії, яка розглядала і дала висновки щодо ситуації в Коцюбинському. Роман Титикало, представник «Самопомочі», який очолює цю комісію, наголосив, що за такі вчинки доведеться відповідати, – розповіла Федорів. – Дерибанники Біличанського лісу 7 років воюють за те, щоби безкарно розподілити землі, а активісти їм цього не дають зробити. Це не перший напад на активістів у регіоні. Але до цього у нас фігурували «невідомі». У цьому випадку прізвище нападника ми знаємо – це Янович».

До слова, політичну партію «Нові обличчя» очолює скандальний мер Ірпеня Володимир Карплюк, колишній протеже екс-«регіонала» Петра Мельника. Одним із заступників голови є не хто інший, як Петро Щербина, який за часів Черновецького обіймав керівні посади у комунальних ЗМІ, зокрема в газетах «Хрещатик» та «Українська столиця».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ