В Києві може знову подорожчати холодна вода
В Києві може знову подорожчати холодна вода

Холодна вода у Києві може знову подорожчати. Тариф планують підвищити з 8,68 до 12 гривень за куб. м для приватних будинків з централізованим водопостачанням та водовідведенням, а для мешканців багатоквартирних будинків – з 10,24 до 13,43 грн. Таку пропозицію в НКРЕКП подав «Київодоканал», передає РБК-Україна.

«Підвищення вимушене. І залежить тільки від одного – вартості електрики, яка за останні півтора року зростала п’ять разів, а на вересень і березень заплановані чергові етапи росту. Вартість електроенергії в структурі тарифу на холодну воду становить найбільшу частину – 35%. Забір води, підйом, очищення, знезаражування, транспортування, водовідведення – все працює на електриці», – заявив генеральний директор «Київводоканалу» Дмитро Новицький.

Тарифи на холодну воду набудуть чинності після того, як регулятор – Нацкомісія, що здійснює держрегулювання енергетики і комунальних послуг – затвердить плановане підвищення.

Нагадаємо, рік тому, з 1 травня 2015-го, холодна вода у Києві подорожчала на 40% після того, як набули чинності нові тарифи на електроенергію. Також нагадаємо, що в Україні з 1 березня електроенергія подорожчала ще на 25%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ