Зоряні війни
«Зоряні війни: Пробудження сили»

За перший вечір прокату в США і Канаді прем’єра «Пробудження Сили» зібрала майже 57 млн. дол. Таким чином стрічка потіснила з першої сходинки «Гаррі Поттер і дари смерті» за касовими зборами. У 2011 році вона отримала за перший вечір прокату 43,5 млн. дол., пише ВВС.

Фахівці вважають, що новий епізод «Зоряних воєн» поб’є й інші касові рекорди. Вони впевнені, що стрічка має всі шанси зібрати за перший вік-енд понад 200 млн доларів і обігнати «Світ Юрського періоду» (208 млн доларів). Також фахівці прогнозують, що загальний світовий касовий збір «Пробудження сили» цілком може вийти за 3 млрд доларів, побивши рекорд в 2,7 мільярда, який належить фільму «Аватар».

Нагадаємо, прем’єра картини «Зоряні війни. Епізод VII: Пробудження Сили» відбулась 14 грудня відразу в трьох кінотеатрах Голлівуду: Китайському театрі TCL (TCL Chinese Theatre), де у 1977 році був показаний перший епізод саги, кінотеатрі El Capitan Theatre і кінотеатрі Долбі (Dolby Theatre), де щорічно проходить церемонія вручення «Оскарів». Зйомки епізоду, режисером якого виступив Джеффрі Джейкоб Абрамс, стартували в 2013 році. Події у фільмі відбувається через 30 років після подій шостої частини кіноепопеї. У центрі сюжету опиняться як персонажі оригінальної трилогії Люк Скайвокер, принцеса Лея і Хан Соло, так і нові герої.

Читайте: Мову «Зоряних воєн» опанував Google Translate

БЕЗ КОМЕНТАРІВ