День політв'язня
День політв’язня

Волонтери, які допомагають українським політичним в’язням, просять про допомогу. За їхніми словами, кількість політв’язнів продовжує зростати, і волонтери не мають можливості передавати в місця позбавлення волі навіть продуктові набори. Окрім того, в СІЗО перебувають арештовані, у яких навіть немає одягу (за час перебування за ґратами він зносився) і найнеобхідніших предметів гігієни – держава цим не забезпечує.

«Не маємо можливості реально навіть прогодувати хлопців… Їх стало забагато», – написала на своїй сторінці у Facebook волонтер Тамара Шевчук.

Зокрема, допомогу збирають «захисникам Конституції», бійцям батальйону «Торнадо», членам організації «Білий молот», а також полів’язням, які з певних причин не отримують продуктів та необхідних речей.

Актуальний список потреб на 9 листопада: кросівки 40 розмір, зимове взуття 49 розміру; штани і светр на високого і худого хлопця (194 см); ковдра; комплект постільної білизни (тільки білого кольору); гель для гоління; одноразові бритви; цигарки, кава, чай, печиво, горіхи, сухофрукти; вологі серветки, предмети гігієни; хороша література, газети й журнали; продукти (уточнювати щодо продуктових передач за наведеними нижче номерами телефонів).

Контакти волонтерів для допомоги в’язням: 0639666848 (Зоя Толок); 0959425241 (Анна Андрашко).

Реквізити картки для передач від Комітету визволення політв’язнів: 5168-7553-6750-9326 (Парака Ярослава).

Про умови утримання в’язнів у Лук’янівському СІЗО читайте тут.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ