Протест проти фальсифікацій виборів мера Кривого Рогу під Центрвиборчкомом
Протест проти фальсифікацій виборів мера Кривого Рогу під Центрвиборчкомом

Верховна Рада достроково припинила повноваження Криворізького міського голови Юрія Вілкула і призначила позачергові вибори Криворізького міського голови на 27 березня 2016 року.

Відповідний законопроект №3613 за основу і в цілому підтримали 239 депутатів. Під час голосування за перевибори в залі скандували «Кривий Ріг!».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Криворізький міськвиборчком оголосив кандидата від «Опозиційного блоку», чинного мера Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів міського голови. За результатами підрахунку голосів Вілкул набрав 49%, Милобог – близько 48%. Розрив між кандидатами становить всього 752 голоси (демократичні сили вважають, що штаб Вілкула «накрутив» їх саме на спецдільницях). 18 листопада на засіданні Криворізької міськради Вілкулу вручили посвідчення мера.

Водночас у Кривому Розі почалися масові акції протесту, на яких люди вимагали визнати вибори недійсними. У МВС відкрили кримінальне провадження за фактом фальсифікацій на виборах у Кривому Розі, штаб Вілкула також звинувачували у поширенні передвиборчої «чорнухи».

Читайте: Дзеркальні вимоги: «Опоблок» хоче перевиборів мера Миколаєва

БЕЗ КОМЕНТАРІВ