schastlivyi_vmeste
Хітом новорічного відпочинку, як і в минулі роки, стануть Карпати

Українці активно планують новорічні свята. Незалежно від регіону бюджет виїзного новорічного свята без особливого шику обійдеться сімейному бюджету від 5 тис. до 15 тис. грн. на двох. І це лише плата за проживання, пише UBR.

З урахуванням дороги, їжі та розваг – цифру варто помножити на два. Показово, що середня ціна на п’ять днів скромних новорічних апартаментів, незалежно від регіону, практично така сама, як середня місячна зарплата в Україні (5358 грн.).

На дати з 30 грудня по 4 січня у Львові вже зайнято 72% номерів, в Києві – 54%, в Одесі – 48%.

Хітом новорічного відпочинку, як і в минулі роки, стануть Карпати. Покататися на лижах або просто поніжитися в закритому басейні – ось невигадлива програма відпускників. З такими вимогами ще можна підшукати номери із заїздом 30 грудня і виїздом 3 січня.

Ціни за номер на двох за чотири ночі – від 9 600 до 13 600. Плюс їжа в ресторанах, втім, у деяких будинках і віллах передбачена можливість готувати самому.

Якщо ви не фанат лиж, то практично в цей же бюджет можна вкластися, знявши номер у готелях. Наприклад, в Івано-Франківську на ті ж дати, з 30 грудня по 4 січня, номер на двох обійдеться від 6 тисяч (за маленький, всього 21 метр, але романтичний) до 11 400 тис. грн за трикімнатні апартаменти площею 91 квадрат. А в Закарпатті пропонують розміщення від 9 тис. грн за номер «класик» до 12 600 тис. грн за «люкс».

Ужгород бронюється теж дуже активно. Уже зайнято 66% номерів.

Холодне море – задоволення на любителя. Але в Одесі знайдеться що робити в будь-яку погоду. П’ять днів на двох на Дерибасівській обійдуться від 8,2 тис. грн (із сніданками). А на Грецькій – від 3,6 тис. грн. Якщо готові жити в хостелі, то варіанти можна підібрати і дешевші. Наприклад, є двомісні номери на дати після 1 січня по 300 грн.

Є любителі зустріти Новий рік у будинку за містом. Під Харковом, наприклад, зняти двоповерховий будинок з усіма зручностями, розрахований на чотирьох, у звичайні дні коштує 800 гривень. Але на зимові свята ціни підвищили.

«З 31 грудня по 2 січня і 7-8 січня зняти будиночок можна по 2 тис. грн/добу, в інші дні до 14 січня по 1,5 тис. грн, потім – звичайні ціни», – розповіли орендодавці.

Як відомо, у січні 2017 року українці відпочиватимуть 11 днів разом із суботами та неділями. Оскільки в новому році і Новий рік, і Різдво Христове припадають на суботу, то офіційні вихідні в такому випадку переносяться на будні дні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ