533029_20150909110958
Київські поліцейські похвалилися успіхами розкриття злочинів по гарячих слідах

Патрульна поліція Києва оприлюднила динаміку розкритих по гарячих слідах злочинів. Відповідні дані розміщено на сторінці у Facebook.

Представники поліції порівняли кількість злочинів за два місяці своєї роботи: у період з 4 липня по 3 серпня і з 4 серпня по 3 вересня. Розкриття злочинів, пов’язаних із крадіжками особистого майна, наркотиками, завданням тілесних ушкоджень, порушень ПДР і пограбуваннями, значно збільшилося. «Іноді ми помиляємося, але за час служби краще вивчили місто та поведінку злочинців. Докладаємо максимум зусиль для того, щоби робити свою роботу якісніше. Як наслідок: зростання кількості розкритих по гарячих слідах злочинів майже вдвічі», – пишуть речники поліції.

Додамо, як повідомляв Інформаційний Акцент, за час роботи патрульної поліції Києва з її лав було звільнено 12 осіб, переважно за порушення дисципліни та вживання алкогольних напоїв.

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада ухвалила закон про національну поліцію. 4 липня нові поліцейські патрулі вийшли працювати на вулиці Києва. 23 серпня нова поліція запрацювала у Львові, 25 серпня – в Одесі. 2 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про створення центрального органу виконавчої влади – Національної поліції.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ