stiven-sigal
Актор має виконати низку умов, щоби отримати «мінімалку» (близько 5 тисяч рублів)

Американський актор Стівен Сіґал став громадянином Росії. Відповідний указ підписав президент Росії Владімір Путін, повідомляється на сайті Кремля.

Водночас, актор зможе претендувати на отримання соціальної пенсії в розмірі близько п’яти тисяч рублів лише наступного року після досягнення 65-річного віку та лише за наявності прописки в РФ.

«Він має право на соціальну пенсію за старістю тільки після досягнення віку 65 років, якщо у нього буде прописка в РФ. Це «мінімалка» близько 5 тисяч рублів, плюс до цієї пенсії йому буде зроблена доплата до прожиткового мінімуму пенсіонера в тому регіоні, де він прописаний», – повідомили в Пенсійному фонді Росії.

Водночас якщо Сіґал буде частіше проживати в США, а не в Росії, то соціальну пенсію після досягнення віку 65 років йому не дадуть.

Крім того, в ПФР перевірять, чи має право Сіґал на отримання страхової пенсії за старістю: «Подивимося, чи були у нього внески, чи є у нього 7 років стажу в Росії, щоби призначити страхову пенсію за старістю».

До слова, американський актор на початку 2016 року вже отримав громадянство Сербії та оголосив про плани відкрити школу бойових мистецтв в Белграді.

Як відомо, за останні роки громадянство Росії отримали актор Жерар Депардьє, боксер Рой Джонс-молодший і боєць змішаних єдиноборств Джефф Монсон.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ