daniluk1504
Глава Мінфіну Олександр Данилюк досі залишається найнятим директором трьох компаній

Новоспечений міністр фінансів Олександр Данилюк досі формально залишається директором трьох компаній. Дві з них – на Кіпрі та одна – на Кайманових островах. Про це повідомив сам Данилюк на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що залучив юристів для перевірки компаній групи, в якій працював, коли жив у Англії.

«Я не займався бізнесом з моменту переїзду до України в 2010 році, а відтак не мав і не маю конфлікту інтересів під час перебування на держслужбі. Але, згідно з отриманою інформацією, я ще й досі залишився формально директором у трьох компаніях – дві компанії в Кіпрі та одна – в Кайманових островах», – повідомив Данилюк.

За його словами, ці компанії входили до групи компаній, якою він керував як один із директорів – тобто як найманий менеджер.

Данилюк пообіцяв внести ці дані до декларації та заявив, що дав інструкції з виведення його з керівних посад.

«Я дав інструкції щодо виведення мене з керівних посад – і мої колишні партнери разом з юристами завершують відповідні процедури. Я не задекларував ці компанії одразу, адже вірив, що мої партнери вивели мене з керівного складу цих структур ще в 2010 році. Наразі я продовжую вивчати ситуацію, аби точно пересвідчитися, що більше немає жодних речей, які я мушу задекларувати публічно», – наголосив міністр.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ