Вадим Карасьов
Вадим Карасьов

Теперішній парламент з точки зору професійності – найгірший. Сьогодні потрібен парламент професіоналів, а не популістів, і нова Верховна Рада буде набагато кращою, ніж теперішня. Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент розповів директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, коментуючи можливе проведення дострокових парламентських виборів.

За словами експерта, якщо вибори відбудуться – вони суттєво змінять розклад політичних сил у парламенті.

«За межами парламенту можуть опинитися «Народний фронт» і «Радикальна партія», їм на зміну прийде політична сила Міхеїла Саакашвілі. Також у парламент може пройти партія «Наш край», є шанси у «Відродження». Суттєво розширить своє представництво «Батьківщина», можуть збільшити кількість депутатів у Верховній Раді «Опозиційний блок» та «Самопоміч». Новий парламент буде цікавим. Зрозуміло, що конфігурація сил буде інша, адже деякі політичні сили розчарували своїх виборців», – пояснив політолог.

За словами Карасьова, в новому парламенті коаліція буде краще працювати.

«Сьогодні фактично коаліції вже немає. Для того і потрібні нові вибори, щоб сформувати нову коаліцію, адже зробити це в старому парламенті буде дуже важко. Не треба лякати, що наступний парламент буде ще проблемнішим, бо гірше вже не може бути», – зазначив він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ