феєрверк
У Києві новорічні та різдвяні заходи відбудуться без феєрверків

У 2016-й – без вогняних забав. У Києві новорічні та різдвяні заходи відбудуться без феєрверків, оскільки в Україні тривають військові дії. Про це розповіла заступник голови Київської міськдержадміністрації Ганна Старостенко, повідомили у прес-службі КМДА.

За її словами, столична влада спільно з партнерами очікує, що новорічні та різдвяні свята відвідають понад 2 млн. киян та гостей столиці. «Минулого року Софійську площу відвідало близько 1,2 млн. людей. Цього року в нас більше локацій та святкових пропозицій, тому ми очікуємо, що на новорічні та різдвяні свята у столицю завітають понад 2 мільйони киян та гостей міста», – зазначила вона.

Цього року новорічні та різдвяні заходи відбудуться одразу на п’яти площах Києва – Софійській, Михайлівській, Поштовій, Троїцькій, Контрактовій, а також на Співочому полі. Зокрема, з 19 грудня у Києві відкриються наступні святкові локації:

«Європейська зима» на Поштовій площі (19.12.2015-10.01.2016) – на ярмарку буде відтворено традиційну атмосферу європейського свята, де свій різдвяний колорит представлять різні країни Європи. Площу прикрашатимуть близько 40 декорованих будиночків та штучна ялинка заввишки 6,5 м.

«Олімпійська ялинка» на Троїцькій площі (19.12.2015-16.01.2016) – новорічний ярмарок з 55 торгових будиночків. На площі також будуть розташовані льодова гірка, ковзанка, де відбуватимуться змагання з хокею для дітей.

Новорічний ярмарок та фестиваль «В пошуках made in Ukraine» на Контрактовій площі (19.12.2015-19.01.2016) – біля будівлі Подільскої РДА з 24 грудня до 11 січня буде організовано різдвяний ярмарок та театралізовані дійства з залученням джазових музикантів, що триватимуть цілий місяць.

«Зимова країна мрій» на Співочому полі (19 та 26 грудня 2015 року) – на гостей чекатимуть різдвяний ярмарок, традиційні українські гуляння, святкові вертепи, свято кулішу, виступи відомих українських колективів та колядників.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, головну ялинку країни встановлять на Софійській площі столиці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ