Том Гіддлстон
Актор наразі грає шпигуна в серіалі «Нічний адміністратор»

Чутки про зміну актора в ролі агента 007 не вщухають. Серед можливих кандидатів останнім часом називали двох британців: Джеймі Белла та зірку стрічки «Тор» Тома Гіддлстона. Останній, як виявилось, таки веде переговори зі студією, передає КиноПоиск.

Схоже, актор уже почав готуватися до ролі за допомогою поточної роботи: він грає шпигуна в серіалі «Нічний адміністратор» (The Night Manager).

Офіційної пропозиції наразі не зроблено, як і не оголошено про те, що Деніел Крейґ залишає бондіану. Ймовірно, продюсери спеціально почали переговори з іншими акторами, щоб поквапити Крейґа з рішенням або ж змусити змінити його.

Нагадаємо, Том Гіддлстон здобув популярність завдяки ролі підступного Локі у фільмах студії Marvel «Тор» і «Месники».

Він знімався у Вуді Аллена, Стівена Спілберґа, Джима Джармуша, Бена Вітлі, а зараз зайнятий у блокбастері «Кінґ Конґ: Острів черепа». Актор активно грає в театрі і бере участь в телевиставах за класичними п’єсами.

Якщо інформація підтвердиться, то Гіддлстон стане сьомим актором, який втілить на екрані образ британського шпигуна після Шона Коннері, Джорджа Лезенбі, Роджера Мура, Тімоті Далтона, Пірса Броснана і Деніела Крейґа.

Читайте: Актор Деніел Крейґ більше не хоче грати Бонда

БЕЗ КОМЕНТАРІВ