Кевін Бейкон
Актор Кевін Бейкон

Зіграти легендарного вигаданого маніяка Фредді Крюґера у рімейку стрічки «Жах на вулиці В’язів» готовий актор Кевін Бейкон, передає Радіо 24.

Наразі жодної офіційної інформації не було, але в Мережі вже активно обговорюють можливість такого розвитку подій.

Нагадаємо, що про роботу над черговим рімейком «Жаху на вулиці В’язів» студія New Line Cinema заявила ще минулого року. Сценаристом став Девід Джонсон, який став відомим завдяки фільмам «Дитя пітьми» та «Закляття 2».

«Жах на вулиці В’язів» – культовий багатосерійний фільм жахів 1980-х років, складається з 9 фільмів, включаючи рімейк оригінальної стрічки, а також телесеріал, серію художніх романів і коміксів. Творцем концепції і першого фільмів є американський режисер і сценарист Вес Крейвен.

Головний герой фільмів – Фредді Крюґер – надприродний серійний вбивця у виконанні Роберта Інґлунда. Крюґер містичним чином вторгається у сни підлітків, що живуть у вигаданому містечку Спрінґвуд, намагаючись таким чином їх убити. Мотивом маніяка є помста батькам цих дітей, які спалили його багато років тому.

Стрічки отримували суперечливі відгуки, але були комерційно успішними. «Жах на вулиці В’язів» є другою за обсягом загальних касових зборів у всьому світі хорор-франшизою.

Читайте: Пол Маккартні з’явиться у новому фільмі «Пірати Карибського моря»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ