Агітаційна листівка кандидата у мери Ґіґґлза
Агітаційна листівка кандидата у мери Ґіґґлза

У передвориборчих змаганнях на посаду мера міста Флінт, що у штаті Мічиган, бере участь незвичайний кандидат. На місце керівника міста балотується… свиня на прізвисько Ґіґґлз, повідомляє 5 канал. За задумом ініціатора висунення такого незвичного кандидата, тварина – гідна альтернатива решті претендентів, серед яких є колишні злочинці.

Стало відомо, що тварина потрапила у кандидатський список завдяки зусиллям місцевого адвоката Майкла Юінґа. Чоловік вирішив висунути на вибори порося після того, як про свою участь у передвиборній гонці заявили два колишні порушники закону. Один із них був засуджений за вбивство, а другого звинувачують у водінні автомобіля у нетверезому стані. «Мені здається, обрання мером особи, засудженої за вбивство, може бути розцінено як досить поганий сигнал про Флінт», – заявив, так би мовити, голова виборчого штабу кандидата. За словами адвоката, порося Ґіґґлз – розумна і мила тварина, чого не можна сказати про решту кандидатів.

Зазначимо, що кандидат у мери Ґіґґлз викликав неабиякий інтерес у місцевих жителів. Про це свідчить той факт, що сторінка поросяти у Facebook за кілька днів набрала понад 1,5 тисячі підписників.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ