Володимир Хомко
Мером Рівного залишається чинний голова Володимир Хомко

За попередніми даними, міським головою Рівного став кандидат-самовисуванець Володимир Хомко. Про це повідомляє громадянська мережа «ОПОРА».

«За попередньою інформацією, отриманою під час прийняття Рівненською міською виборчою комісією протоколів про підрахунок голосів виборців зі 100% виборчих дільниць, переможцем змагання за крісло міського голови став кандидат-самовисуванець Володимир Хомко, який набрав 36 852 голоси виборців», – йдеться в повідомленні. Зазначається, що за його опонента Дмитра Якимця, висуванця партії ВО «Громадський контроль», проголосували 18 450 виборців. Таким чином, за чинного міського голову Хомка голоси віддали 64,21% виборців, а за Якимця – 32,15%.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у другому турі виборів міського голови Києва перемагає чинний мер, кандидат від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віталій Кличко. Тим часом у Львові у другому турі виборів міського голови перемагає чинний мер Андрій Садовий. Водночас самовисуванець Костянтин Єфименко, який чотири роки працював в уряді Миколи Азарова, визнав, що програв вибори в Білій Церкві на Київщині.

Читайте: Не поділили крісло мера: «Самопоміч» і «Опоблок» заявляють про свою перемогу в Кривому Розі

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ