Макет Ноєвого ковчега
Макет Ноєвого ковчега

В американському місті Вільямстаун, що у штаті Кентуккі, почалося будівництво копії Ноєвого ковчега. Про це повідомляє Еспресо.TV.

Замовниками споруди виступило християнське суспільство «Відповіді в Бутті». За словами президента організації Кена Хема, планується, що Ковчег щорічно відвідуватимуть до 2 млн осіб. «Я вважаю, що Ковчег стане однією з найважливіших пам’яток країни», – заявив він.

Хем зазначив, що Ковчег зводять у повній відповідності з розмірами, описаними в Біблії. У цилому, збудують чотири поверхи, а завдовжки він становитиме 155 метрів. На перших трьох поверхах розміститься експозиція, присвячена біблійній історії, а на четвертому – ресторан.

У майбутньому поряд з Ковчегом з’явиться цілий розважальний комплекс з Вавилонською вежею, макетом близькосхідного поселення І ст. і великим зоопарком. Наразі проект вже зіткнувся з критикою з боку влади. Так, минулого року влада штату відмовилися надавати розважальному комплексу податкові пільги, пояснивши це тим, що вони «не можуть бути використані для фінансування релігійної індоктринації чи іншого просування релігії».

Це вже не перша спроба створити християнський розважальний центр. У 2005 році влада Ізраїлю заявила про бажання звести тематичний парк «Земля, по якій ходив Ісус». У ньому, зокрема, планували створити Біблійний сад та Амфітеатр Галілейського моря.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ