Нижня палата Конґресу США підтримала обмеження для біженців із Сирії та Іраку

біженці
США можуть обмежити доступ на територію країни для біженців із Сирії та Іраку

Палата представників Конґресу США 19 листопада підтримала закон щодо обмежень на переселення біженців з Сирії та Іраку. Законопроект підтримали майже всі республіканці та багато представників Демократичної партії, передає ВВС-Україна.

Норма передбачає посилення перевірки даних про кожного біженця з боку ФБР, Департаменту внутрішньої безпеки та Національної розвідки, які мають засвідчити, що особа «не становить загрози для безпеки США». Закон ще має пройти через верхню палату – Сенат. Однак Президент США Барак Обама вже заявив, що ветуватиме його. Така норма стала наслідком нещодавніх атак у Парижі, внаслідок яких загинуло 129 людей. Відповідальність за них взяло на себе угруповання «Ісламська держава».

Зазначимо, що США мають намір у 2016 році прийняти як мінімум 10 тисяч біженців. При цьому губернатори 26 з 50 штатів США висловилися проти розміщення на своїй території біженців із Сирії, хоча останнє слово в цьому питанні залишається за федеральним урядом.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, терористичне угрупування «Ісламська держава» в своєму новому відео погрожує вдарити по Білому дому, а також влаштувати нові теракти у Франції. Раніше «ІД» випустила відео, на якому погрожує вчинити теракт у Нью-Йорку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ