біженці
США можуть обмежити доступ на територію країни для біженців із Сирії та Іраку

Палата представників Конґресу США 19 листопада підтримала закон щодо обмежень на переселення біженців з Сирії та Іраку. Законопроект підтримали майже всі республіканці та багато представників Демократичної партії, передає ВВС-Україна.

Норма передбачає посилення перевірки даних про кожного біженця з боку ФБР, Департаменту внутрішньої безпеки та Національної розвідки, які мають засвідчити, що особа «не становить загрози для безпеки США». Закон ще має пройти через верхню палату – Сенат. Однак Президент США Барак Обама вже заявив, що ветуватиме його. Така норма стала наслідком нещодавніх атак у Парижі, внаслідок яких загинуло 129 людей. Відповідальність за них взяло на себе угруповання «Ісламська держава».

Зазначимо, що США мають намір у 2016 році прийняти як мінімум 10 тисяч біженців. При цьому губернатори 26 з 50 штатів США висловилися проти розміщення на своїй території біженців із Сирії, хоча останнє слово в цьому питанні залишається за федеральним урядом.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, терористичне угрупування «Ісламська держава» в своєму новому відео погрожує вдарити по Білому дому, а також влаштувати нові теракти у Франції. Раніше «ІД» випустила відео, на якому погрожує вчинити теракт у Нью-Йорку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ