Вибори на Донбасі
У Лисичанську вибори визнані такими, що не відбулися

Вибори до міськради Лисичанська Луганської області визнані такими, що не відбулися. Про це заявив нардеп, керівник юридичного департаменту штабу партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Алексєєв, повідомляє 112.ua.

За його словами, вибори в Лисичанську, ймовірно, пройдуть 15 листопада – в день проведення другого туру виборів мерів.

У неділю 25 жовтня в Україні завершилося голосування на місцевих виборах. Виборчі комісії приступили до підрахунку голосів. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Маріуполі у неділю відкрилися виборчі дільниці, але міська виборча комісія не отримала бюлетені з друкарні і, відповідно, не передала їх дільничним виборчим комісіям. Таким чином, чергові місцеві вибори в Маріуполі були скасовані. Президент Петро Порошенко збирається звернутися до Верховної Ради і ЦВК щодо внесення змін до законодавства, щоби вибори в Маріуполі все ж таки відбулися найближчим часом.

У Красноармійську і виборчі дільниці також не відкрилися. Територіальна виборча комісія ухвалила рішення, що місцеві вибори у місті не відбудуться у зв’язку з неможливістю використовувати бюлетені, які виготовлені на ФОП Городецька.

Окрім того, міська виборча комісія Сватового Луганської області на засіданні ухвалила рішення визнати вибори такими, що не відбулися. Про це повідомив глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука. За його словами, це сталося через те, що кілька партій не подали своїх кандидатів для участі у виборах.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ