Обама через 7 років таки зрозумів, що насправді значить політика Путіна
Обама через 7 років таки зрозумів, що насправді значить політика Путіна

Аналітики видання Wall Street Journal зауважили, що Президенту США Бараку Обамі знадобилося більше 7 років, аби нарешті тверезо оцінити політику Президента Росії Владіміра Путіна – передає Дзеркало тижня.

Відповідні висновки експерти зробили на тлі заяви Державного секретаря США Джона Керрі, який нещодавно наголосив, що сирійський і російський уряди повинні відповісти за воєнні злочини, вчинені в Сирії, де вони скидають бомби на мирне населення. Крім того, американська розвідка звинуватила російський уряд у причетності до кібератаки проти Демократичної партії.

Аналітики наголосили, що багато хто може пригадати, як Обама колись насміхався над кандидатом у президенти США від Республіканської партії Міттом Ромні 2012 року за те, що він назвав Росію головним ворогом Америки.

«І не варто забувати про те, як випадково був записана розмова пошепки між Обамою і Дмитром Медведєвим, під час якого американський президент обіцяв російському підтримку і співпрацю, якщо він переможе на виборах», – йдеться у статті.

На думку авторів, після повернення до влади Путін почав ставитися до Обами так, «ніби він був президентом Азербайджану». Зокрема, він анексував Крим, почав війну проти України, вторгся на Близький Схід, а тепер він намагається вплинути на президентські вибори у США.

«Несподівана заява Керрі щодо військових злочинів Кремля в Сирії ілюструє його розчарування тим, як часто фіктивна російська дипломатія його обманювала. Однак, зміна його риторики навряд чи щось змінить, оскільки зречення Обами від Сирії залишило США дуже мало важелів впливу на місцях», – підкреслили журналісти.

У підсумку зазначено, що Обама нарешті прозрів щодо Путіна, тому нині питанням залишається те, чи дозволить американський Президент залишитися російському безкарним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ