Президент США Барак Обама та прем`єр-міністр Японії Сіндзо Абе проведуть двосторонню зустріч для подальшого поліпшення американо-японських відносин
Президент США Барак Обама та прем`єр-міністр Японії Сіндзо Абе проведуть двосторонню зустріч для подальшого поліпшення американо-японських відносин

Президент США Барак Обама стане першим чинним президентом, який відвідає Хіросіму. Про це йдетья у заяві на сайті Білого Дому, пише Newsru.com.

21-28 травня Обама здійснить свій десятий візит до Азії та відвідає В`єтнам і Японію.

Президент США Барак Обама та прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе проведуть двосторонню зустріч для подальшого поліпшення американо-японських відносин, зокрема, щодо співпраці з економічних та безпекових питань, а також щодо реагування на інші глобальні виклики.

«Президент (Обама) здійснить історичний візит в Хіросіму з прем’єр-міністром Абе, щоби підкреслити свою незмінну прихильність дотриманню миру та безпеки у світі без ядерної зброї», – йдеться у повідомленні.

Також у Японії президент США візьме участь у саміті країн «Великої сімки».

Нагадаємо, близько 80 тисяч людей загинули у Хіросімі, коли американські бомбардувальники скинули на нього 15-кілограмову атомну бомбу 6 серпня 1945 року. Ще одна ядерна бомба зруйнувала Нагасакі за три дні потому. Це було перше у світі використання ядерної зброї під час військових дій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Обама, окрім цього, став ще й першим чинним керівником США, який відвідав Кубу вперше за останні 88 років з візитом. США і Куба в грудні 2014 року оголосили про нормалізацію, а в липні минулого року відновили дипломатичні відносини, перервані понад 50 років тому після революції на Кубі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ