Обама
Обама підписав бюджет США на 2016 рік на потреби національної оборони

Україна таки отримає летальну зброю. 25 листопада Президент США Барак Обама підписав схвалений Конґресом доопрацьований бюджет США на 2016 рік на потреби національної оборони. Про це йдеться в повідомленні на сайті посольства України в США.

«Таким чином, санкціоновано надання коштів для військової допомоги Україні в обсязі 300 млн. дол. США упродовж 2016 фінансового року. При цьому 50 млн. дол. США із зазначеної загальної суми може бути використано для надання нашій державі оборонних озброєнь», – йдеться в повідомленні. Зазначається, що це рішення «підкреслює єдність позиції Адміністрації та Конґресу США у питанні підтримки Української держави в протистоянні російській військовій агресії, що триває».

Нагадаємо, новий оборонний бюджет США, який викладено на 1320 сторінках, було схвалено з поправками, втім, розділи про військову допомогу Україні залишилися незміненими. Зокрема, в параграфі №1250 визначаються повноваження для міністра оборони США і держсекретаря ухвалювати рішення про допомогу Україні в межах 300 млн. дол. у царині безпеки, а також про забезпечення української сторони розвідданими в реальному часі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ