Обама
Обама пообіцяв остаточно знищити «ІДІЛ»

Президент Сполучених Штатів Барак Обама пообіцяв не поступатися в боротьбі проти терористів «Ісламської держави» і остаточно знищити їх. Про це він заявив на саміті держав Південно-Східної Азії в Малайзії, повідомляє Reuters.

«Ми будемо їх знищувати. Ми повернемо землі, які вони захопили, ми позбавимо їх джерел фінансування, знищимо їхніх лідерів, ми ліквідуємо їхні мережі, канали постачання та знищимо їх повністю», – сказав Обама. Він також підкреслив, що в листопаді поїде в Париж на кліматичну конференцію ООН. На його думку, такі кроки повинні показати терористам, що їм не вдається залякати людей. «Я думаю, що вкрай важливо для всіх країн, усіх лідерів відправити сигнал: показати, що жорстокість купки вбивць не може завадити світу вирішувати життєво важливі питання», – додав він.

До слова, минулої п’ятниці Президенти Естонії, Латвії і Литви зустрілися в Паланзі, де обмінялися думками з питань, що мають важливе значення для усієї Європи і регіону, а саме – як здолати кризу міграції й створити регіональну оборону та безпеку. Вони також обговорили теракти у Парижі, і забезпечення профілактики таких атак.

Окрім іншого, повідомляється на офіційному сайті Президента Литовської республіки, що лідери країн Балтії підкреслили, що під приводом боротьби з«ІДІЛ», Росія прагне вирватися з політичної ізоляції і змістити фокус на заході з України. «Таким чином, міжнародне співтовариство повинно бути пильним і не допустити, щоб Україна була забута», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, терористичне угрупування «Ісламська держава» в своєму новому відео погрожує вдарити по Білому дому, а також влаштувати нові теракти у Франції.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ